Oferta dla Klientów indywidualnych

body
Analiza sylwetki i typu kolorystycznego

Dobór ubrań odpowiedniego fasonu oraz kolorystyki to podstawa dobrej stylizacji. Nasz stylista dokona profesjonalnej analizy Twojego typu sylwetki, wskazując na sposoby modelowania figury i korekty proporcji ciała za pomocą ubioru. Dzięki analizie kolorystycznej z wykorzystaniem specjalistycznych chust dowiesz się, jakie odcienie podkreślają Twój typ urody.

 

wardrobe
Przegląd garderoby

Wciąż kupujesz nowe ubrania, a nadal nie wiesz, co założyć? Nasz stylista zapozna się z zawartością Twojej szafy. Dokona selekcji ubrań, pozostawiając w Twojej garderobie jedynie te, które odpowiadają Twojej sylwetce i typowi kolorystycznemu. Stylista wskaże ubrania bazowe oraz skomponuje gotowe zestawy. Po detoksie Twojej szafy, sporządzimy listę rzeczy "must have", których potrzebujesz.

 

bag
Zakupy ze stylistką

Decydując się na zakupy ze stylistką, otrzymujesz gwarancję profesjonalnego wsparcia wizerunkowego. Ty ustalasz budżet zakupów, a my zadbamy o dobór ubrań dobrej jakości, dopasowanych do Twojej sylwetki. Zakupy z naszym stylistą przebiegają w miłej, nieskrępowanej atmosferze. Czas spędzony na zakupach wykorzystujemy efektywnie, dzięki czemu Twoja garderoba wzbogaci się o nowe zestawy.

 

bra
Brafitting

Właściwie dobrany biustonosz perfekcyjnie podtrzymuje biust, modeluje go, wpływa na Twój komfort, ale również ma pozytywne skutki dla zdrowia. Brafitting to idealne dopasowanie biustonosza do kształtu, wymiarów i osadzenia Twojego biustu. Nasza brafitterka ustali Twoje wymiary, a na ich podstawie dobierze odpowiedni rozmiar i typ bistonosza. Usługa obejmuje ponadto zakupy w wybranym salonie z bielizną.

 

fly
Stylizacja okolicznościowa

Planujesz ślub? Będziesz uczestniczyć w wielkim przyjęciu, wydarzeniu kulturalnym? Nasz stylista jest do Twojej dyspozycji, oferując profesjonalną stylizację okolicznościową na ważne wydarzenia takie jak ślub, wesele, przyjęcie, studniówka. Usługa obejmuje pełną analizę sylwetki i typu kolorystycznego, propozycję kilku wariantów stylizacji oraz zakupy ze stylistką.

 

calendar
Dzień ze stylistką

Zaplanuj swój dzień ze stylistką. W ramach usługi otrzymasz kompleksowe wsparcie wizerunkowe. Nasza stylistka przeprowadzi analizę Twojej sylwetki i typu kolorystycznego, dokona przeglądu szafy, komponując nowe zestawy. Ty ustalisz budżet zakupów, podczas których zaproponujemy Ci stylizacje pasujące do Twojej figury i osobowości, oraz listę rzeczy "must have", które powinny znaleźć się w Twojej szafie.

 

Każda z usług poprzedzona jest wywiadem, podczas którego chcielibyśmy poznać Twoje oczekiwania, preferencje modowe, osobowość oraz tryb życia, jaki prowadzisz. W trakcie rozmowy przedstawimy Ci rolę stylistki i odpowiemy na Twoje pytania. Zapewniamy miłą i swobodną atmosferę współpracy. Zależy nam, by zaproponowane stylizacje odzwierciedlały Twoją osobowość i podkreślały atuty Twojej sylwetki. Zapraszamy do kontaktu.

Nie masz pomysłu na prezent? Każda z wyżej wymienionych usług dostępna jest w formie bonu podarunkowego. Spraw oryginalny prezent bliskiej Ci osobie!

gifts_icon1