Oferta dla firm

OFERTA DLA FIRM

tie-349439

Wsparcie w budowaniu profesjonalnego wizerunku biznesowego

Starannie dobrany strój biznesowy świadczy o naszej kulturze osobistej, postawie szacunku wobec współpracowników i partnerów biznesowych oraz o tym, jak traktujemy naszą pracę. Pracownicy są najważniejszym nośnikiem wizerunku firmy. Profesjonalizm, elegancja i nowocześność to cechy, które powinny określać Twój ubiór niezależnie od wielkości organizacji, w której pracjesz. Najbardziej wpływowe firmy na świecie mają jasno określoną tożsamość, której istotnym przejawem jest "dress code", czyli zbiór jasno określonych zasad dotyczących odpowiedniego dopasowania ubioru do konkretnego miejsca pracy oraz zajmowanego stanowiska. Dress code stanowi jeden z elementów savoir-vivre w kulturze pracy. Odpowiedni ubiór buduje profesjonalny wizerunek pracownika, a tym samym całej firmy. W konsekwencji, rzetelny i spójny wizerunek przekłada się na jakość relacji z klientami oraz reputację i pozycję Twojej firmy na rynku. 

workshop-1345512

Oferujemy specjalistyczne wsparcie w budowaniu profesjonalnego wizerunku Twoich pracowników. W zależności od potrzeb Twojej organizacji, prowadzimy warsztaty dla osób indywidualnych oraz grup zamkniętych, podczas których realizujemy następujące bloki tematyczne:

  • charakterystyka podstawowych kodów ubioru,
  • dobór i znaczenie kolorów w stylizacji biznesowej,
  • rodzaje sylwetek i modelowanie figury za pomocą ubioru,
  • dostosowanie stylizacji do pory roku,
  • dobór dodatków a dress code w pracy,
  • ubraniowe faux pas, czyli najczęstsze błędy w stylizacjach biznesowych.

Jesteśmy elastyczni. Program warsztatów dostosujemy do kultury organizacyjnej, oczekiwań i potrzeb Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o potrzebach Twojej firmy, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę usługi i dostosowany program warsztatów. Zapraszamy do współpracy.