O nas

KIM JESTEŚMY?

fullsizeoutput_14d

The Voguespot to zespół profesjonalnych stylistów, którzy pomogą Ci odnaleźć styl i wykreować indywidualny wizerunek 

The Voguespot to zespół stylistów, którzy pomogą Ci odnaleźć indywidualny styl zgodny z Twoją osobowością, preferencjami modowymi oraz trybem życia. Oferujemy kompleksowe wsparcie wizerunkowe dla klientów indywidualnych. Osobisty stylista zapozna się z Twoimi oczekiwaniami, przeprowadzi analizę Twojej sylwetki oraz określi typ kolorystyczny. Sprawdzi zawartość Twojej szafy, pozostawiając w niej jedynie te elementy garderoby, w których wyglądasz korzystnie. Dzięki zakupom ze stylistą wzbogacisz się o nowe zestawy odpowiednie do Twojej figury i stylu życia.

Doradzamy organizacjom, jak budować profesjonalny wizerunek pracowników, szkolimy z zasad dress codu w miejscu pracy, wzmacniając renomę firm na rynku. Zapewnimy specjalistyczne doradztwo wizerunkowe podczas eventów modowych, imprez, pokazów i wydarzeń kulturalnych. Oferujemy także usługi dla butików, firm odzieżowych i salonów ślubnych, koncentrując się podniesieniu sprzedaży, efektywnym pozyskaniu klientów oraz przeszkoleniu personelu w fachowej, kompleksowej obsłudze. Realizujemy autorski program szkoleń dla przyszłych stylistów.

Wizerunek to sposób, w jaki dana osoba jest przedstawiana i postrzegana. To nieocenione narzędzie, dzięki któremu możemy wzmocnić autentyczność wysyłanych przez nas komunikatów, zwiększyć poczucie pewności siebie oraz efektywniej osiągnąć zamierzone cele. Kreowanie własnego wizerunku polega przede wszystkim na nieustającym procesie poznawania samego siebie i harmonijnym odzwierciedlaniu swojej osobowości. Z przyjemnością będę towarzyszyć Ci w tej drodze, wspierając w poszukiwaniu indywidualnego stylu.

Zapraszamy do współpracy, 

The Voguespot

Mob.: 606 646 983

DLACZEGO MY?

 

1
Profesjonalizm

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, koncentrując się na rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach. Obiektywnie oceniamy zalety i niedoskonałości Twojej sylwetki, wskazując fasony ubrań, które podkreślą Twoje atuty. Dzięki profesjonalnej analizie kolorystycznej dowiesz się, w jakich odcieniach będziesz wyglądać korzystnie i atrakcyjnie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i kompetencjom.

2
Uczciwość

Jesteśmy odpowiedzialni za wsparcie Twojego wizerunku na każdym etapie naszej współpracy. Dedykowany stylista wyszuka kompozycje, które są dla Ciebie odpowiednie, ale to Ty podejmujesz decyzję o zakupie stylizacji. Przed wymianą swojej garderoby ustalisz budżet, w zakresie którego zaproponujemy konkretne stylizacje. Najważniejsze są dla nas Twój komfort oraz zadowolenie.

3
Atmosfera

Dbamy o swobodną atmosferę współpracy i otwartą komunikację. Piękno postrzegane jest przez każdego w sposób subiektywny, dlatego zależy nam na poznaniu Twoich oczekiwań i wizji stylu. Komponujemy stylizacje zgodnie z Twoją osobowością i preferencjami. Zapewniamy miłą współpracę opierającą się na zasadzie szczerości, z zachowaniem pełnej dyskrecji i poufności.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Więcej

OPINIE

I am really delighted with the level of service of The Voguespot! They are dedicated to what they do and that is why they do it better than anyone else. I am glad they helped me with my professional appearance. I adore Karolina for her passion. It was a pleasure to work with her!
Ann
Zawodowo jestem odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów. Z uwagi na liczne spotkania biznesowe nigdy nie mam czasu na zakupy. Karolina fantastycznie sprawdziła się w roli osobistego doradcy wizerunkowego - współpraca przebiegła niewiarygodnie szybko i sprawnie, a ja wróciłem do domu z kilkunastoma nowymi zestawami.
Rafał
Po urodzeniu dziecka czułam się zaniedbana i mało atrakcyjna. Pomoc Karoliny okazała się najlepszą decyzją. Podczas analizy sylwetki odkryłam atuty własnego ciała, których nie byłam świadoma. Karolina nauczyła mnie, jakie fasony ubrań powinnam nosić, by wyglądać naprawdę dobrze. Dzięki jej poradom i nowym strojom wzrosła moja pewność siebie i czuję się szczęśliwsza. Polecam The Voguespot każdej kobiecie!
Justyna
Współpraca z Karoliną to sama przyjemność. Profesjonalna obsługa i bardzo miła atmosfera. Zawsze miałam problem z tworzeniem zestawów biznesowych. Dzięki analizie garderoby i wspólnym zakupom wiem, jak łączyć ze sobą ubrania, by wyglądać korzystnie i elegancko.
EDYTA